fbpx
Menüü

Lektorid

tööohutus  Kristi Jõeorg on töötanud metallitöötlemisettevõttes töökeskkonnaspetsialistina. Lõpetanud Tartu Tervishoiukõrgkooli, tervisekaitsespetsialisti eriala ja magistratuuri Tallinna Tehnikaülikooli, tööhügieeni suunal. Läbinud palju töökeskkonnaalaseid koolitusi lisakoolitusi. Osalenud rahvusvahelistel konverentsidel ja esindanud Eestist Euroopas tööohutuse teemadel. Omab laiapõhjalisi teadmisi töötervishoiu ja tööohutuse korraldamisel ettevõtetes. Tööohutuse temaatika lektor aastast 2008. Litsentseeritud tööohutusteenuste pakkuja Riskianalüüs OÜ juhatuse liige ja töökeskkonnaspetsialist.

Lisaks teistele ohuteguritele tegeleb Kristi ka väga põhjalikult töökeskkonna psühhostsiaalsete ohuteguritega. Kristi on läbinud palju koolitusi ning hetkelgi õpis koolis psühholoogia valdkonda juurde.

Tööohutus ja töötervishoid on Kristi jaoks alad, millega ta saab mõjutada inimeste tervist ja elukvaliteeti. Kristi ei tee kunagi midagi selleks, et lihtsalt linnuke kirja saada, vaid on orienteeritud täpsetele tulemustele, mis töötavad eesmärgi heaks. Kristi usub, et iga inimene peaks omandama elementaarsed ohutusalased teadmised keskkonnast, kus ta veedab suurema osa oma päevast.