fbpx
Menüü

Meile meeldib tööohutus!

Meile meeldib tööohutus! Oleme otsustanud hakata pidama töötervishoiu- ja tööohutusalast blogi, kuna antud teemadel kirjutatakse ja arutletakse liiga vähe. Oleme ise selle valdkonna suured fännid: arendame ennast pidevalt ja tahame oma teadmisi Teiega jagada.

Märkame igapäevatöös taas ja taas, kuidas tööohutusele ei pöörata enamasti piisavalt tähelepanu.

Kiidame ettevõtjaid, kes tõeliselt ja südamega panustavad töötajate heaollu ning tööohutusse enda ettevõttes.

Ohutusjuhendid ettevõtetes aitavad meenutada töökohal ohutuse tagamiseks vajalikke tegevusi. Ka töökeskkonna spetsialisti asjatundlik silm aitab tööandjatel asju korras hoida, ning tagada kõigile turvalisemat töökeskkonda.

 

Tööohutus on oluline

Mõistame tegusaid tööandjaid, kes soovivad panna oma põhipanuse igapäevatöösse, mitte õppida juurde aina uusi valdkondi, millega tegelemine on tööpakkujale seadusaktidest tulenevalt kohustuslik.

Tööohutuse tagamine ettevõttes on oluline majandusliku edukuse säilitamisel ja kasvatamisel, kuna töötaja on just see, kes koostöös tööandjaga tulemusi toob.

Siinkohal saame ulatada enda abikäe, Sinu ettevõttes tööohutuse ja töötervishoiu korraldamiseks. Meie pikaajalise praktikaga kolleegid valdavad paljusid erinevaid valdkondi.

 

Soovime jagada Sulle kasulikku ja praktilist infot

Eesmärk on hakata uurima välismaist kirjandust, teha kokkuvõtteid uuringutest ning arutleda erinevate töötervishoidu ja tööohutust puudutavate teemade üle.

Oleme ka aktiivsed konverentside ja tööohutuskoolituste korraldajad. Tööohutuse ja -tervishoiu Treff on meie korraldatud. Peale suuremaid üritusi teeme ka neist kokkuvõtteid, ning jagame muljeid sellessamas blogis.

 

Küsi ja me kirjutame!

Kindlasti on palju tööohutuse teemasid, mis Sind igapäevaselt saadavad ning mille osas vajaksid uusi mõtteid või lihtsalt mõningaid vastuseid. Siin saad lisada enda poolt vajalikud teemad kommentaaridess või otse meile helistada või kirjutada.

Kajastame hea meelega blogis teemasid ja murekohti, mis võib olla kasulik paljudele tööandjatele. Üks küsib, paljud saavad väärtust!

Head lugemist!

Tagasi nimekirja

Tasuta artikkel:

3 sammu, mida teha, et dokumendid ettevõttes korras oleks!

Loe kohe