fbpx
Menüü

Meist

Riskianalüüs OÜ sai alguse 2009. aastal. Ettevõtte asutaja Kristi Jõeorg oli juba aastaid töötanud töökeskkonnaspetsialistina tootmisettevõttes, lektorina koolitusasutustes ning omandanud mitmekülgseid teadmisi Eesti esindamisel Euroopas, kuni sisemine missioon – soov olla abiks paljudele Eesti ettevõtetele – sai ellu kutsutud.

Ettevõtte kliendibaas hakkas kasvama ning tuli hakata ka meeskonda kasvatama. Tänaseks koosneb meie meeskond 8 püsivast meeskonnaliikmest ning kahest projektipõhisest töötajast. Pakume enda meeskonnaga teenuseid üle Eesti. Osa meie meeskonnast asub pidevalt Lõuna-Eestis.

Töötervishoid ja tööohutus on meie jaoks elustiil, mida kannustab sotsiaalse vastutuse tunne ning hoolivus. Lisaks igapäevasele tööle anname ka suure panuse ühiskonnas üldiselt tööohutusalase teadlikkuse tõstmisele. Oleme loonud MTÜ Eesti Tööohutuse Ühingu. Korraldame mitmeid seminare, konverentse, koolitusi ning töötubasid. Parimaks näiteks on iga-aastaneTöötervishoiu ja Tööohutuse Treff. Antud konverentsi eesmärk on muuta töötervishoiu ja tööohutuse valdkond nähtavamaks ning panna inimesi omavahel sellest teemast rohkem rääkima. Meie leiame, et hetkel on töötervishoiu- ja tööohutusalast sotsiaalset dialoogi liiga vähe ning meie soovime seda muuta.

Meile on oluline ennast pidevalt arendada ja pakkuda klientidele kaasaegset ning innovatiivset lähenemist.

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda meie klientidele parimat töötervishoiu- ja tööohutusalast teenust. Me tahame aidata klientidel hoida kokku aega ja raha ning anda turvatunnet.

Visioon

Meie visiooniks on aidata kaasa töötervishoiu ja tööohutuse teadlikkuse tõstmisele. Tahame aidata kaasa tööõnnetuste ja kutsehaiguste vähenemisele ning püüelda selle poole, et ettevõtted hakkaksid hoolima oma töötajast, kui kõige väärtuslikumast varast.