fbpx
Menüü

Tule meie koolitusele ja juhi tööohutust kvaliteetselt

Ohutus ja turvatunne on ju alati olnud meie peas tähtsal kohal, kuid kuidas saavutada mõistlik tööohutus ja ohutuskultuuriline käitumine kõikide töösõprade vahel, see jääb tihtipeale selgusetuks või segaseks.

Seadusest tulenev  24-akadeemilise tunni tööohutusalane koolitus annab hea ülevaate, milliseid riske tööandja vaatama peab ning sätib paika suuna.

Lektori valik on tähtis

Kui suund on paigas koos väärtushinnangutega, siis koolitaja valik on järgmine oluline valik. Praktikud on alati veidi paremad koolitajad, sest meil on elulised näited ja isiklikud kogemused. Teadmiste ja hariduse põhjal oskame siin edukalt seoseid luua ning teadmised edasi anda ilma üleliigse teadusliku mürata. Protect hoolib oma spetsialistidest ja haridusest. Oleme oma personalipoliitikas teinud valikuid, et meie inimesed on kõik kõrgema erialase haridusega. Sellega saame koolitusel osalejale anda kindla teadmise, et meie koolitaja teab mida ta räägib.

Koolitusmaterjal ja korraldus

Meie koolitusmaterjal on hoolikalt läbi mõeldud, oleme ametlikult registreeritud täiendkoolitusasutus ja omame koolitusluba nr 217306.

Seoses viirusepuhanguga võtame me oma koolitustele vastu vaid terveid ja haigusnähtudeta inimesi. Oleme piiranud oma koolitusel osalemist 20-le inimesele ning sellega tagame piisava ohutuse nii endale kui ka osalejale.

Meie koolitusruum on kaasaegses ärihoones, kus võtame osalejad vastu värske õhu, värske kohvipausi ja alati hea tujuga. Tõime meie kontori ja koolituskeskuse Ülemiste City linnakusse, et saarte pealt lennukiga tulles ei pea vaeva nägema ja transpordile aega ning raha kulutama, vaid oled lennujaamast jalutades juba 5-7 minutiga meie ukse taga. Ratastoolis tulija saab koolitusele tulla otse tänavalt, ilma trepi ja liftita.

Meil on puhkepausideks ilus park, lõunasöögiks võid valida erinevate värsket toitu pakkuvate söögikohtade vahel.

Koolituse lõppedes saad mugavalt läbi hüpata Ülemiste Keskusest, T1 Kaubanduskeskusest või Ülemiste City Selverist ning parklast välja keerates näidata suurlinnale auto tagatulesid, ilma et oleksid jõudnud mõelda “no on ikka (k)ummikud”. Me vaatame teie tulesid alati hea tundega, sest meilt minnes ollakse alati natuke rahulikumad, rõõmsamad ja alati naeratavad. See on hea tunne! Selle tundega võtame vastu kõik uued ja vanad külalised, just hea ja naeratava tundega.

Tere tulemast (tagasi) meie koolitustele!

Heade soovidega – Kristjan Puustusmaa, tegevjuht

Registreeri koolitusele ja omanda kvaliteetset haridust!https://www.riskianaluus.ee/avalikudkoolitused/

Posted by Riskianalüüs + Protect= Protect Estonia OÜ on Esmaspäev, 12. Oktoober 2020