fbpx
Menüü

Koosta riskianalüüs soodsalt ise

Kuidas?

Kuidas saad risianalüüsi ise koostada? Tegemist on juturobotiga, mis on abiks töökeskkonna riskianalüüsi koostamisel. Juturobot küsib sinult küsimusi ja sina ainult vastad! Ja nii lihtsalt riskianalüüs valmibki. Juturobot tagab, et ükski ohutegur või selle omadus ei jääks kahe silma vahele ning ta säästab riskianalüüsi vormistamisele kuluvat aega.

Eesmärk on anda tööandjale süsteemne, struktureeritud ja analüüsiv dokument, mille abil saada ülevaade töökeskkonnas toimuvast ning mis on abiks töökeskkonda parendavate meetmete kavandamiseks.

Kellele see mõeldud on?

Juturobot on mõeldud ettevõtetele, kes sooviksid riskianalüüsi teostamise ise läbi viia ja seejuures olla kindel, et kõik vajalik on nii hinnatud, et see vastaks õigusaktides kehtestatud nõuetele.

Juturobot aitab eelkõige väiksemaid ja keskmise suurusega organisatsioone. Kuid kindlasti aitab ka suuremaid ettevõtteid, kus on vaja riskianalüüs koostada väiksemas mahus, nt konkreetsele osakonnale, ruumile või ametikohale.

Kasutajate tagasiside:

Juturoboti kasutamine on väga lihtne. Vastad järjest ohutegurite kohta käivatele küsimustele ja mõne aja pärast ongi dokumendi põhiline osa valmis. Seejärel laed analüüsi arvutisse ja saad lisada täiendava info või muuta vajadusel vastuseid. Tore, et on valmis meisterdatud selline vahva abimees. Ilma Juturobotita ma ilmselt iseseisvalt analüüsi valmis ei oleks saanud. Vähemalt mitte nii kiiresti! (Merit Käär, büroojuht-personalispetsialist, Hansa Grupp)

Juturoboti kasutamine Riskianalüüsi koostamisel on olnud suur rõõm. Ilma suuremate teadmisteta ei oleks ma julgenud seda ise alustada. Koos Juturobotiga tundub kõik lihtne ja teostatav. (Monika Salajõe, BREM Avarii OÜ)

 

Palju maksab?

Kuna toode on uus, siis pakume riskianalüüsi koostamist juturoboti abil  VAID 79 euroga (lisandub käibemaks). Juturoboti kasutusaeg on piiratud. Juturobotit saate kasutada ühe kuu jooksul. Riskianalüüside koostamise hulk ühe kuu jooksul ei ole piiratud.

Soovin seda! Kuidas edasi?

  • Kirjuta aadressile info@riskianaluus.ee , et soovid juturobotit kasutada. Juturobot on Facebooki põhine. Lisa kohe inimese, kes hakkab juturobotit kasutama, Facebooki konto profiili link, et me annaks õigele inimesele õigused
  • Teeme Sulle arve ning kohe kui arve on tasutud, avame Sulle keskkonna
  • Vasta kõikidele küsimustele nii põhjalikult, kui saad. Samas saad kasutada ka kiirvastuseid. Kahte vastuse liiki kasutada ei saa (kiirvastus ja tekstiväljale kirjutamist).
  • Kui midagi valesti läheb, siis otse juturobotis sa vastust muuta ei saa. Küll aga on pärast wordi dokumendis võimalik kõike muuta. Seega märgi omale kuhugi üles, mis kohta on vaja muuta.
  • Kui küsimustele on vastatud, siis saad alla laadida wordi formaadis riskianalüüsi dokumendi.
  • Sinu ülesandeks on üle vaadata sõnastused, eemaldada ennetusmeetmetest laused, mis ei kohaldu teie ettevõttele.
  • Viimase asjana pead määrama riskitasemed, mille metoodika leiad riskianalüüsi dokumendi lõpust, lisadest.
  • Kui soovid psühhosostsiaalseid ohutegureid veel põhjalikumalt käsitelda, kasuta lisaks TASUTA www.stressivastu.ee küsitlust enda töötajate seas.

Küsimuste korral pöördu info@riskianaluus.ee, +372 5850 0479