fbpx
Menüü

Sisekoolitused

koolitusvidin

Sisekoolitused on hea lahendus, ettevõttele/asutusele, kes soovib personaalset lähenemist ja õpetusi vastavalt oma spetsiifikale. Peale koolitust on koheselt võimalik omadatud teadmisi ellu rakendada.

Täiskasvanud õppija on hoopis teistsugune õppija, kui õppija koolipingis. Oleme oma sisekoolitused üles ehitanud selliselt, et pakkuda täiskasvanud õppijale parimat informatsiooni omandamist.

Suurte koolituskeskuste töötervishoiu ja tööohutuse koolitused on tihtipeale liialt laialivalguvad ning üldistavad. Personaalne lähenemine ettevõtte spetsiifikale  ja õppijale kipub olema seetõttu vähene.

Millised sisekoolitused?

Sisekoolituse käigus keskendume vaid Sinu ettevõtte vajadustele. Nii saad enda jaoks parima personaalse tulemuse.

Anname teadmisi, mida praktikas kasutada. Õpid seda, mida tegelikult vajad.

Viime läbi koolitusi:

  • töötjate gruppidele (ühine koolitus paljudele töötajatele korraga)
  • üksikisiku väljaõpetamiseks – näiteks valmistame Sinu ettevõttes ühe inimese ette nii, et ta oskaks edaspidi iseseisvalt töökeskkonda juhtida.

Meie koolitustelt:

“Antud koolitus oli väga meeldejääv, kuna mõnevõrra raskele ja keerulisele teemale oli lähenetud ilmekalt. Kasutati palju näiteid ja visuaalseid meetodeid, et materjali paremini kinnistada.” (Loore Laht, Oma Põrsas OÜ)

“Koolitus oli väga energiline, lektorid tõid palju näiteid. Tundsin, et olin koolitusel kaasa haaratud ning terve koolituse vältel ei tundnud ma kordagi igavust. Võin öelda, et lektorid Kristi ja Jaanika on oma tööd armastavad lektorid!” (Marie Viiol, Office Manager, CM Tallinn AS)