fbpx
Menüü

Toimus ainulaadne koolituspäev ja mess „Tööohutuse ja töötervishoiu treff 2018″

24. jaanuaril 2018 toimus Tallinna Ülikooli konverentsikeskuses (Uus-Sadama 5, Tallinn) juba kuuendat korda ainulaadne koolituspäev ja mess „Tööohutuse ja töötervishoiu treff 2018“, kus käsitleti põhjalikult tööohutuse ja -tervishoiuga seotud teemasid. Ürituse korraldasid Areng.ee  ja OÜ Riskianalüüs.

Iga-aastane koolituspäev on mõeldud kõigile, kelle jaoks on tervishoid ja tööohutus ettevõtetes oluline – osa võtavad töökeskkonnaspetsialistid, ettevõtete juhid, personalijuhid, koolitusjuhid ja personalispetsialistid.

Koolituspäeva eesmärk on anda osalejatele lai ja praktiline tööohutuse ja -tervishoiu valdkonda käsitlev teemavalik, mis annaks infot, kuidas töökeskkonda paremaks muuta.

Oma teadmisi ja kogemusi ning praktilisi näpunäiteid jagasid sel korral 19 tööohutus ja -tervishoiu spetsialisti.

Koolitused toimusid kolmes ruumis, kokku 18 teemal.

Iga koolituspäeval osaleja sai valida omaenda huvidest ja vajadustest lähtuvad teemad ning panna enda jaoks kokku kuuest koolitusest koosneva tervikliku koolituspäeva.

Üritusel kohtuti ka teiste töökeskkonnaga tegelevate inimestega ning vahetati kogemusi. Lisaks toimus kogu koolituspäeva vältel mess, kus oli võimalik tutvuda kasulike tugiteenustega, mis aitavad tööohutust ja -tervishoidu organisatsioonides planeerida ja juurutada.

Kõikidele osalejatele, kes läbisid koolituspäeval 8-tunnise täiendõppe, väljastati koolitustunnistus SoM määruse nr 80 „Töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe ja täiendõppe kord“ põhjal.

Koolitustunnistuse väljastas Riskianalüüs OÜ (koolitusluba nr 22/2010).

 

Siin on valitud fotod meeleolukast koolituspäevast.

 

 

 

Märgi enda kalendris ära taas järgmise aasta algul toimuv üritus – kuupäev selgub sügisel.

Töö- ja tervishoiu treff on kasulik tööohutusealane koolituspäev, millest Sa ei soovi ilma jääda.

Tagasi nimekirja

Tasuta artikkel:

3 sammu, mida teha, et dokumendid ettevõttes korras oleks!

Loe kohe