fbpx
Menüü

Töötervishoiu ja Tööohutuse Treff on aasta tippsündmus

Juba 7-ndat aastat toimub Töötervishoiu ja Tööohutuse Treff. Tegemist on selles valdkonnas ainulaadse koolituspäevaga, kus terve päev toimub erinevaid minikoolitusi ning iga osaleja saab endale meelepärastest teemadest koolituspäeva kokku panna. Lisaks on terve päev avatud messiala, kus saab tutvuda töötervishoiu ja tööohutuse teenuste ning toodetega. 

“Töötervishoiu ja Tööohutuse Treff sai ellu kutsutud soovist näidata, kui lai ja huvitav on töötervishoid ja tööohutus. Lisaks on meil ju nii palju häid praktikaid, millest saaksid kõik õppida, ” rääkis treffi korraldaja Kristi Jõeorg. Ta lisas: “Iga organisatsiooni vajadused on erinevad. Seega peab pakkuma paindlikust, et tõesti igaüks saaks just seda infot, mis tema organisatsiooni edasi aitab.”

“Kui kunagi mõeldi töötervishoiu ja tööohutuse all katkiseid lampe ja rikkis seadmeid, siis nüüd on see midagi palju enamat – me räägime siin töötaja heaolust. Fookuses on terve ja õnnelik töötaja, sest just selline töötaja toob ettevõttele kõige enam kasu,” tõi välja treffi teine korraldaja Jaanika Jelistratov.

Töötervishoiu ja Tööohutuse Treff on mõeldud kõikidele, kes tegelevad oma organisatsioonis igapäevaselt töötervishoiu ja tööohutusega või kellele need teemad pakuvad lihtsalt huvi.

Töötervishoiu ja Tööohutuse Treff toimub 30.jaanuaril Tallinnas Euroopa Hotellis. Programmis on erinevad kogemuslood Swedbankilt, Transferwiselt, Elisalt, Elronilt, Estancilt. Lisaks saab kuulata tööõnnest, unevajadusest, füsioloogilistest ohtudest jne. Programm on põnev ja väga mitmekesine.

Veel jõuad ennast Töötervishoiu ja Tööohutuse Treffile registreerida.

Registreerimisinfo ja programmiga saad tutvuda SIIN .

Kohtume treffil!