fbpx
Menüü

Transferwise kogemuslugu: Kuidas luua töötajat toetav töökeskkond?

Meie 4500 m2 kontor asub Veerenni tänaval ning on igapäevaseks “teiseks koduks“ rohkem kui 700le inimesele.
Füüsilise keskkonna oleme loonud võimalikult mitmekülgse, kus inimesed saavad töötada sistes või istudes, kasutades vahvaid vahendeid fitpallidest tasakaalulaudadeni. Töökeskkonna ja erinevate sündmuste planeerimisel loomisel lähtume holistilisest mõtteviisist, kus soovime pakkuda midagi kehale, hingele ja ka vaimule. Töötervise tähtsündmuseks on 2 korda aastas toimuv wellbeing week ehk siis nädal, mis koosneb erinevatest tegevustest, töötubadest ja loengutest.
Kontori sees ja väljaspool toimuvad mitte ainult sel nädalal, vaid aastaringselt tegevused joogast ja matkamisest jääujumiseni.
Ettevõtmiste populaarsuse tagab see, et eestvedajateks on tavaliselt meie oma maja töötajad, kelle entusiasm haarab kaasa ja kolleegid. Tegevuste, treeningute ja loengute initsiatiiv tuleb pea alati meie töötajate poolt, mis omakorda tagab kolleegide kaasamise.

30.jaanuaril toimub Töötervishoiu ja Tööohutuse Treff, kus saab kuulata erinevaid töötervishoiu, tööohutuse ja tööheaolu teemasid. Rohkem infot ürituse kohta saad siit.